Prześlij kanały RSS – Zrzuć żmudne przesyłanie kanałów!

Przesyłanie kanałów RSS do katalogów RSS może być prawdziwym problemem dla webmasterów lub właścicieli firm, którzy używają kanałów RSS do regularnych ogłoszeń o produktach lub ofert promocyjnych. Kiedy technologia RSS pojawiła się po raz pierwszy w Internecie pod koniec lat 90., jej użycie jest dość ograniczone. W miarę upływu czasu kanały RSS nabierają rozpędu, ponieważ syndykacja treści staje się powszechnie akceptowanym sposobem aktualizowania treści internetowych. Przyjrzyjmy się używaniu kanałów RSS i dlaczego powinieneś używać oprogramowania do przesyłania RSS do przesyłania kanałów RSS.

RSS to skrót lub akronim Really Simple Syndication. Kanały RSS są w formacie pliku XML, którego nie można odczytać w jego surowej postaci. Aby móc przeglądać zawartość kanałów RSS, potrzebujesz do tego czytnika lub agregatora. Istnieje wiele czytników online, takich jak My Yahoo, Bloglines, NewsGator itp.

Kanały RSS są tworzone przede wszystkim w celu oferowania Makłowicz w podróży treści dynamicznych, tj. treści, które są świeże i zaktualizowane. Jak widać, wiele pras informacyjnych korzysta z kanałów RSS, aby zapewnić swoim czytelnikom najnowsze wiadomości z giełdy, sportu i wiadomości ze świata. Firmy komercyjne oferują subskrybentom kanały informacyjne jako środek do ogłaszania nowych produktów, wiadomości firmowych lub jako kanał reklamowy. Webmasterzy używają kanałów RSS na swoich stronach internetowych, dzięki czemu odwiedzający mogą zawsze przeczytać o najnowszych osiągnięciach w tematyce internetowej lub niszy, takiej jak medycyna, marketing internetowy, a nawet ruchy giełdowe.

Webmasterzy mogą tworzyć kanały RSS ze swoich stron internetowych i przesyłać kanały RSS do określonych niszowych katalogów RSS w celu dystrybucji. To doskonały sposób na dotarcie do docelowych odbiorców i uzyskanie znacznego ruchu. Wyszukiwarki nie są jedynymi miejscami, w których można uzyskać wolny ruch. Kiedy webmasterzy umieszczają swoje kanały RSS w katalogach kanałów RSS, odwiedzający te katalogi mogą polubić to, co czytają i odwiedzić strony nadrzędne. Z drugiej strony interesujące kanały mogą być dystrybuowane przez innych webmasterów z tej samej niszy. Jest to nieocenione, ponieważ będziesz otrzymywać ruch z ich witryn internetowych, a także uzyskać linki w jedną stronę. Wszyscy wiemy, że miałoby to pozytywny wpływ na ranking Twojej wyszukiwarki.

Jeśli nie używasz kanałów RSS do promowania swojej witryny, naprawdę przegrywasz z konkurencją. To powiedziawszy, może to być długotrwały proces, aby przesłać kanały RSS do umieszczenia w katalogach wiadomości lub kanałów RSS. Coraz więcej webmasterów zwraca się do oprogramowania do przesyłania RSS jako rozwiązania do przesyłania kanałów RSS.

Użyjmy prostego przykładu, aby zilustrować korzyści. Wyobraź sobie, że Twój dochód wynosi 30 dolarów na godzinę i musisz poświęcić około 3-5 godzin na ręczne przesyłanie kanałów RSS do około 50-60 katalogów kanałów. Stracony czas jest dla Ciebie wart ponad 100 dolarów za każdym razem, gdy przesyłasz kanał RSS. Pomnóż to przez liczbę posiadanych witryn internetowych i łatwo zrozumieć, dlaczego bardziej ekonomiczne jest korzystanie z oprogramowania do przesyłania RSS do przesyłania kanałów RSS. Odwiedź mój blog, aby dowiedzieć się więcej o przesyłaniu kanałów RSS oraz popularnym i przystępnym cenowo oprogramowaniu do przesyłania danych RSS, które webmasterzy mają w swoim zestawie narzędzi.